Categories
LAJM

EMRI/ Ndërroi jetë në ditën e lindjes, kush është 44-vjeçari që u aksidentua sot, e kaluara kr¡minale

Hektor Psatha është 44-vjeçari që ndërroi jetë sot si pasojë e një aksidenti në autostradën Tiranë-Durrës, kur makina me të cilën po udhëtonte doli nga rruga.

Ironia e fatit është se viķtima do të festonte sot ditëlindjen. Hektor Psatha ka qenë emër i njohur për policinë, pasi në të kaluarën ka qenë aṙrestuar për drÓgë dhe prÓstitucion.

Ai ka dalë nga bµrgu rreth dy vjet më parë.

Psatha ka qenë portier i skuadrës Teuta për minifutboll.