Categories
VIP

Deri tani e kanë mbajtur shumë të fshehtë, Bora Zemani zbulon emrin e vajzës të Sara Hoxhës!

Mbrëmjen e nesërme starton Dancing with the Stars. Ndonse para spektaklit Sara Hoxha ka dërguar një buqetë me lule për Borën dhe vajzat e stafit të spektaklit.

Por tek pusulla ajo ka shkruajtur urimet duke thënë se ajo e vajza duhet të rikuperohen.Bora ka publikuar pusullën, duke zbuluar se e porsalindura e Sarës dhe Ledion Licos quhet Ruya.

Ndonse deri tani vetë prindërit e kanë mbajtur shumë të fshehtë këtë gjë. Epo padashje Bora sapo e zbuloi