Categories
KURIOZITETE

Pak ditë më u parë u martua/ Armina Mevlani shtatzënë për herë të parë?

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre prej nëntë vitesh me 25 shtator, në një dasmë unike të thjeshtë të cilën çifti e shijuan në maksimum.
Së fundmi, Armina ka udhëtuar drejt Comos së Italisë ku edhe e ka marr propozimin e parë nga partneri, ajo ka postuar për fansat në Instagam një video ku është shfaqur nga vendi magjik.
Por, ajo që kanë vërejtur ndjekësit është që bukuroshja mbante dorën pranë barkut, të cilët më pas aluduan duke e komentuar se mos ndoshta është në pritje të ëmbël, por mbetet të shihet.
Ndryshe, kujtojmë se Shkëlzen është baba I dy fëmijëve nga martesa e parë, një djalë dhe një vajzë.