Categories
VIP

Shkak i bashkimit të Borës dhe Donaldit, flet për herë të parë Semi Jaupaj!

Pak ditë më parë Donaldi tregoi në “Më ler të flas”, se kishte bërë disa takime me Semin duke i kërkuar që ta pajtonte me Borën. Mbrëmjen e të mërkurës Semi ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra”.

Ajo është pyetur nëse Bora dhe Donaldi i kanë blerë këpucët si mblesatare, por Semi ka deklaruar: Kam thënë që nuk do flas më për këtë gjë, të flasin vetë ata tani unë s’flas më.

E mesa duket vetë Semi nuk ka dashur të jap më tej detaje ndonse tani më historia u përket atyre të dyve.