Categories
KURIOZITETE

Semi sikur e ka ndryshuar kokën, a mundet që ndërhyrjet ta transformojnë kështu? Nuk njihet fare

Semi Jaupaj për publikun e gjerë ishte e njohur edhe para se të bëhej pjesë e “Big Brother VIP Albania”.

Ajo, kishte shumë pjesëmarrje dhe disa këngë, më e njohura ajo me titull “Jetike”, me të cilen kishte marrë pjesë në “Kënga Magjike”.

Semi, ka ndryshuar ndër vite edhe sa i përket stilit të muzikës, por edhe në pamjen e jashtme, këngëtarja nga Tirana është shfaqur e transformuar, e kjo falë ndërhyrjeve, por edhe ndryshimit të stilit.

Ndryshimet drastike të Semit, janë lehtësisht të dallueshme në këto dy foto./Kosovarja/