Categories
Uncategorized

Festë në familjen e Blendi Fevziut, vajza e vogël ka ditëlindjen. Ja sa vjeç mbush. Foto nga super festa

Vogëlushja e Blendi Fevziut, Alis, mbushi 7 vjeç dhe sigurisht babi ishte kujdesur që të voglës së tij ti organizonte një super festë për ditëlindje.

Në llogarinë e tij në “Instagram”, ka qenë vetë gazetari ai i cili ka publikuar disa copëza nga dekori dhe festa e ditëlindjes. Gjithashtu nuk kishte si të mungonte dhe një foto me Alisin, të cilën po e mban në krahë.

Festa e ditëlindjes është zhvilluar në natyrë dhe dekori ka qenë i organizuar me shumë ngjyra. Pa dyshim që ka qenë një ditë e paharruar për vajzën dhe ne i urojmë dhe 100 Alisit të vogël.