Categories
VIP

Mariza Ikonomi shtatzënë?! Fotot e fundit ngrejnë dyshimet…

Mariza Ikonomi është nga ato artiste që i ka rezistuar viteve dhe kohës. Është shfaqur në skenë në moshë fare të vogël dhe vazhdon ende të mbetet “partizane” e kompeticioneve të ndryshme artistike. Ajo do të marrë pjesë së fundmi në Kënga Magjike, por nuk është ky lajmi që donim të ndanim me ju. Mbrëmë ajo ka qenë e ftuar në një festë ditëlindjeje dhe ajo që vumë re duket barku i saj i rrumbullakosur. Mos ndoshta Mariza është në pritje të ëmbël?!

Këngëtarja ka pranuar që është në një lidhje dashurie dhe ndoshta raporti i saj ka kaluar në një tjetër fazë. Ose ose Mariza ka shtuar disa kilogramë më shumë siç na ka ndodhur të gjithëve pas periudhës së verës…Këtë do ta mësojmë në vijim…