Categories
VIP

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku përjeton tmerrin në avion: Faleminderit Zot që më ruajte

Morena Taraku është përballur me një situatë të pakëndshme në avion. Këngëtarja dhe modelja nga Kosova ka treguar përmes një postimi në Instagram se ka kaluar një eksperiencë të keqe teksa po udhëtonte drejt Stambollit por pa ndarë më shumë detaje të hollësishme.

“Sot përjetova një eksperiencë shumë të keqe teksa po fluturoja nga Kosova për në Stamboll. Pas së gjithave, faleminderit Zotit arritëm mirë. Ju lutem respektoni dhe duajeni veten tuaj sepse askush nuk e bën këtë. Faleminderit Zot që më mbrojte”, ka shkruar mes të tjerash Taraku.