Categories
VIP

Donaldi zbulon mesazhin e parë që i dërgoi Borës pasi doli nga Big Brother!

Mbrëmjen e djeshme Bora ka qenë e ftuar tek binjakët Veshaj, ku Romeo e ka pyetur se si ishte ribashkimi. Ka qenë Donaldi ai që ka treguar se ka tentuar nëpërmjet Semit të bashkohet me Borën, pasi nuk dinte ç’ti thoshte.

Por pas disa takimesh me Semin ajo i kishte thënë se duhet ti shkruante vetë. Mesazhi i parë që Donaldi i kishte dërguar Borës ishte: Dua të të flas por s’di çfarë të shkruaj.

Më tej ata kanë treguar se Donaldi donte ta takonte ndonse Bora nuk pranonte as të takohej dhe as të sqarohej dhe mesazhi që moderatori i ka dërguar ka qenë: “më tako, pastaj më helmo”. Një mesazh ky i cili ka shkaktuar mjaft të qeshura, edhe vetë mes tyre.