Categories
VIP

Moderatorja Gerta Gixhari i befason të gjithë “burrit nga mesi e poshtë tregoji, nga mesi e lart mos i trego”

Moderatorja Gerta Gixhari, e cila është motra e aktores Olta Gixhari i ka befasuar të gjithë me deklaratën që ka bërë sëfundmi.

“Është një shprehje në fakt që burrit nga mesi e poshtë tregoji, nga mesi e lart mos i trego”, tha me humor Gerta gjatë një emisioni televiziv.

Gerta foli gjithashtu për shtatzëninë me djalin e dytë, ku u shpreh se nuk ishte gati për diçka të tillë, duke shtuar ‘Nuk i tregova as bashkëshortit dhe as familjes sime për shtatzëninë, por u nisa drejt doktoreshës që është kujdesur për vite për mua, dhe mora vendimin ta hiqja fëmijën.

Ajo u përpoq të më bindte duke më thënë se fëmija i dytë është më i lehtë se i pari, më kërkoi të mendohesha dhe u nisa për shtëpi.

Ndërkohë që ajo telefonon bashkëshortin tim dhe e njofton për gjithçka. Ai telefonon familjen time dhe së bashku organizojnë një festë. Nuk vihej në diskutim që të hiqja fëmijën”, u shpreh ajo.