Categories
KURIOZITETE

Sara Hoxha dhe Ledion Liço bëhen prindër për herë të tretë! Vjen në jetë…

Sara Hoxha ishte shtatzënë për herë të tretë, kësaj here priste një vajzë pas dy djemve. Ndonwse burime për News 31 kanë zbuluar se pritjes i ka ardhur fundi.

Sipas të njëjtave burime, thuhet se ditën e sotme kolegët e Sarës dhe Ledionit në ambientet e Top Channel kanë vendosur zbukurime, duke njoftuar ardhjen e vajzës.

Deri më tani nuk dihen detaje dhe nuk ka një konfirmim nga çifti.

Epo urime