Categories
KURIOZITETE

Vetëm dy ditë para dasmës së shumëpritur, kështu po duket Arbër Hajdari me të dashuren (Foto)

Arbër Hajdari njihet për veprat e tij humanitare.

Por së fundmi u përfol shumë edhe si analist i Big Brother Vip Albania.

Ai është në lidhje me vajzën nga Kosova, Vleren me të cilen thuhet se do martohet këtë të diel.

E së fundmi po shpërndahet një foto e tyre ku janë kombinuar në veshje dhe duken kaq bukur./InfoKosova/