Categories
VIP

Tjetër ndarje në showbiz/ Martesa e çiftit të famshëm në krizë, 23 vite të martuar dhe me 4 fëmijë (Foto)

Pas 23-vitesh së bashku, Victoria Beckham ka ngritur së fundmi dyshimet për një krizë martesore mes saj dhe David Beckham. Gjatë një video të postuar në rrjetet sociale, vihet re se 48-vjeçarja ka fshirë tatuazhin dedikuar bashkëshortit te saj.

Gjatë një video të postuar në “Instagram” nga këngëtarja teksa grimohet, vihet re se ajo ka fshirë tatuazhin me iniciale dedikuar bashkëshortit të saj David Beckham në dhjetëvjetorin e lidhjes së tyre.

Megjithatë, dyshja nuk kanë reaguar ende publikisht në lidhje me lajmin.

Victoria dhe Beckham kanë 4 fëmijë.