Categories
VIP

Kemi dasmë? Armina ka tërhequr këmbën zvarrë, pas Arbër Hajdarit radhën e ka…

Pas dasmës së Arminës dhe Shkëlzenit, duket se do të kemi edhe një tjetër dasmë VIP. Ka qenë postimi i fundit i Einxhelit që ka nxitur këto thashetheme për një dasmë në horizont.

Nëse babi i bebit tim vazhdon të duket kaq i nxehtë do t’i propozoj së shpejti”, shkruan Einxhel krah fotove të saj dhe Dagzit.

Kujtojmë që çifti së shpejti do bëhen me një djalë e ndoshta po planifikojnë dhe një dasmë. Mbetet për tu mësuar!