Categories
VIP

Ikona e muzikës shqiptare Manjola Nallbani zbulon pasionin e fshehtë: Marr 10 me yll në provim

Manjola Nallbani është një ndër ikonat e muzikës shqiptare. Ajo ka spikatur jo vetëm për zërin e bukur, por edhe për linjat perfekte fizike. Ndonëse vitet shkojnë, Manjola duket po aq në formë sa në daljen e parë në ekran.

Së fundmi, këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here momente të ndryshme nga jeta e saj. Pak më parë, Manjola ka zbuluar se një ndër pasionet e saj të përjetshme është piktuara dhe ka njohuri maksimale.

“Piktura… nje nga pasionet e mija te perjetshme qe vazhdon me pasuron shpirtin. Dhe po te me bejne ndonje provim teorik kam info per 10 me yll, ne praktike marr ndonje 5 maksimumi”, ka shkruar Nallbani krahas disa fotove, ku shfaqet në një muze.