Categories
LAJM

Elbasan/ Kishte humbur kontaktet me familjarët, gjendet i pajetë i moshuari. Detaje

Një 69 vjecar është gjetur i pajetë në ujërat e Shkumbinit. I moshuari rezultonte i humbur 1 ditë më parë nga familjarët dhe sot polumbarët kanë bërë të mundur gjetjen e trupit të tij, pranë fshatit Mjekës.

Njoftimi i policise:

Në lumin Shkumbin, në fshatin Mjekës, Elbasan nga polumbarët e Renea-s, është gjetur i mbytur shtetasi T.T., 69 vjeç, banues në Elbasan.

Ky shtetas ishte larguar nga banesa e tij më datë 25.09.2022.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.