Categories
VIP

Rosela Gjylbegu ‘thyen’ akullin për dashurinë! Prezanton për herë të parë partnerin që i ka rrëmbyer zemrën. Sa bukur duken

Këngëtarja e njohur shkodrane, Rosela Gjylbegu ka ruajtur gjithnjë një profil jo shumë të lart publik dhe shumë pak raste është bërë pjesë e botës së showbizit me lajme që shkojnë përtej karrierës së saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku për herë të parë na ka prezantuar me të dashurin e saj, bashkangjitur së cilës ka publikuar edhe një “emoji” me zemra.

Duket se këngëtarja ka zgjedhur që t’i tregojë botës dhe dashurinë e saj.

Postimi i Rosela Gjylbegut.

/Shqiptarja.com