Categories
VIP

Na vjen keq por Jonidës i shkon më shumë/ Georgina Rodriguez “kopjon” Jonida Maliqin

Bota ka Georgina Rodriguez, ne kemi Jonida Maliqin kur bëhët fjalë për modë dhe stil të të veshurit.

Por, mesa duket këtë herë këngëtarja shqiptare ka qenë një hap para partneres së Cristiano Ronaldos, për sa i përket një tendence të fundit në veshje.

Bëhet fjalë për një xhaketë oversize xhins e markës Balenciaga.

Georgina ka ndarë foto me këtë xhaketë tre ditë më parë në Instagramin e saj ku numëron afro 40 milion ndjekës, ndërkohë që Jonida është parë e veshur me të njëjtin xhup xhins shumë ditë më parë./panorama