Categories
VIP

“Jam një kartë e djegur”/ Rikthehet Marinela Hysa, vajza nga Elbasani tregon çfarë ka ndodhur me jetën e saj

Pas një shkëputje goxha të gjatë nga rrjetet sociale, Marinela Hysa ka “thyer heshtjen”. Të gjithë e mbajnë mend Marinelën e cila përmes Tik Tok shau, ofendoi, demaskoi shumë personazhe të njohur të showbiz-it.

Videot e saj u bënë mjaft virale, ndërkohë ajo vendosi të “zhdukej” nga rrjetet sociale. Sot, Marinela ka qenë e ftuar në emisionin “Kafe Shqeto” teksa ka folur për problemet që ajo ka pasur me veten pas videove që bënë bujë.

Marinela tha se nuk ka qenë aspak periudhë e lehtë dhe ka pasur probleme emocionale. “Nuk kam qenë fare mirë, tani jamë më mirë. Kam pasur probleme të mëdha emocionale dhe më duhej të shkëputesha nga Tik Tok. Familjarët më morën telefonin sepse duhet të qetësohesha se kisha dalë nga vetja”, tha Marinela.

Ndërkohë ajo ka shprehur pendesë për çdo sharje që ka bërë publikisht, teksa thekson se tashmë është “një kartë e djegur”.

“Unë jam kartë e djegur, nuk e di çfarë do të bëhet me jetën time. Unë nuk e di çfarë i bëra vetes, unë mund të cilësohem një nga vajzat që arrita deri në majë e në fund bie po vetë. Unë duhet të rri një periudhë vetëm të qetësohem, të filloj të lexoj siç kam bërë gjithë jetën time, të bëj sport të futem te bota ime”, theksoi Marinela.