Categories
VIP

Dy vajzat e famshme shqiptare kanë lidhje familjare, e gjeni dot cilat janë?

Armina Mevlani publikoi pak kohë më parë në InstaStory një foto nga fëmijëria krah Bieta Sulos, duke mos treguar asgjë më shumë dhe kjo ngacmoi kureshtjen e ndjekësve. Moderatorja e “Ftesë në 5”, e ripublikoi foton duke shtuar se këto ishin kujtime të hershme familjare.

Armina Mevlani poston foton e fëmijërisë me Bieta Sulon. Menjeherë pas këtyre shpërthyen pyetjet se çfarë i bashkon Arminën dhe Bietën? Përgjigja është: Tezja e Arminës është nusja e xhaxhait të Bietës.

Mbledhjet familjare kur kanë qenë të vogla kanë qenë të shpeshta, dhe Armina me Bietën kalonin shumë kohë bashkë.