Categories
VIP

Jonida Vokshi zbulon si dukej para 18 vitesh kur ishte bashkë me Ledion Liçon. (FOTO)

Moderatorja Jonida Vokshi së fundmi është përzgjedhur si moderatore e Big Brother VIP Kosova. Por duket se sot është bërë mjaft nostalgjike dhe ka vendosur që të publikojë foton e parë në emisionin e parë që ka filluar.

Bëhet fjalë pikërisht për vitin 2004, ku Jonida Vokshi ka prezantuar krahë Ledion Liços, emisionin “Top Select”. Asokohe Jonida ka qenë vetëm 18 vjeç.Mjaft e vogël, por mjaft simpatike.