Categories
KURIOZITETE

E gjeni dot cila është kjo këngëtare shqiptare? Nuk ka ndyshuar fare

Ka shumë njerëz që kanë shumë ndryshim nga fëmijëria, por ka nga ata që nuk kanë ndryshuar aspak. I tillë duket se është edhe rasti i këngëtares shqiptare.

Dhurata Dora ka publikuar disa foto nga fëmijëria, ku duket mjaft e njëjtë. Një vajzë simpatike, e cila nuk ka ndryshuar fare.

Mesa duket ajo është bërë nostalgjike, dhe e sigurt që edhe për ju ka qene e thjeshtë ta gjenit cila ishte!