Categories
Uncategorized

Trejsi Sejdini na habiti me look-un e fundit, i ‘zhduk’ vetullat fare dhe prap duket kaq e bukur

Trejsi Sejdini së fundmi ka bërë një ndryshim në look- un e saj. Duke e ndjekur atë se çka është në modë, ajo është shfaqur mjaft ndryshe në imazhet e reja.

Ish – missi është shfaqur me një grim të thjeshtë derisa duket ti ketë ‘zhdukur’ vetullat.

“Ata nuk mund të jenë si Trejsi, ata janë aq bud allenj sa që unë vetëm qeshë kur ata e provojnë”, kishte shkruar në mbishkrim./kosovarja