Categories
KURIOZITETE

Kjo foto po bën xhiron e rrjetit, ka një detaj të mistershëm që po komentohen nga të gjithë

Në foto janë disa  vajza të reja dhe duket se thuajse të gjitha janë në humor për t’u fotografuar. Mirëpo, një detaj i vogël ra në sy dhe tërhoqi vëmendjen e të rinjve në rrjetet sociale.

A jeni në gjendje ta dalloni atë?

Edhe pse shumë njerëz vunë re diçka si një “kokë” në duart e gruas së parë në të djathtë në rreshtin e dytë, nuk është ende detaji më i tmerrshëm që ka kontribuar në popullaritetin e fotos.

Është dora e mbështetur mbi supin e gruas në rreshtin e dytë në foto. Shumë njerëz tani pyesin nëse bëhet fjalë për disa fenomene të mbinatyrshme, nëse bëhet fjalë për një iluzion optik apo thjesht fotoja është përpunuar për të na intriguar. E keni vënë re këtë detaj?