Categories
VIP

E njohim si ‘djal të mirë’ por Ylli Limani ka këto dy vese të këqija

Ylli Limani është këngëtari i ri më me shumë fansa. Adhurues i mjaft vajzave (por edhe mamave të tyre), Ylli duket djali perfekt dhe i ëmbël.

Megjithatë edhe ai paska dy vese! I ftuar në episodin e fundit të “Prive” me Liberta Spahiun,këngëtari tha se veset e tij më të këqija janë dy:

1-Cigarja (Ylli mesa duket qënka duhanpirës) 2-Nuk i merr gjërat shumë seriozisht (për këtë e kam zili me thënë të drejtën)