Categories
KURIOZITETE

Genta Ismajli del për shëtitje me binjakët, shikoni se sa bukur i ka kombinuar të dy (Foto)

Genta Ismajli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo qysh në fillimet e saj ra në sy për stilin dhe mënyrën e vallëzimit që bënte në paraqitjet e saj.

Kohëve të fundit ajo pati një shkëputje, pasi Genta njohu dashurinë e saj, biznesmenin turk, Ustah.

Muaj më parë çifti në fjalë janë bërë prindër të binjakëve, një vajze dhe një djali.

Genta, ka lënë profesionin anash dhe i është përkushtuar dy fëmijëve të saj.

Së fundmi ajo ka postuar një foto shumë të bukur të binjakëve, dhe shikoni sa bukur i ka veshur.