Categories
LAJM

Forca të shumta operacionale. Kë po kërkon policia në Elbasan

Policia e Elbasanit në bashkëpunim me forcat speciale Shqiponjat, dhe njësinë operacionale janë duke zhvilluar një operacion në qytetin e Elbasanit.

Aktualisht janë vendosur në lagjen “Syrja Dylgjeri” ndërsa janë duke kontrolluar në mënyrë të imtësishme mjetet e dyshuara që hyjnë në qytet. Burimet bëjnë me dije se në fokus të aksionit është një emër konkret por pa bërë të ditur konkretisht.