Categories
VIP

Me floket kapelon dhe ne pantallona te shkurtra/Ja si dukej para shume vitesh Luana Vjollca

Luana Vjollca eshte nje nder vajzat me te komentuara te showbiz-it shqiptar. Moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe gjithmone ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga rutina e saj ditore.

Ajo ka publikuar nje foto kur ishte ne moshe te vogel dhe qe askush nuk e njihte. Luana shfaqet e veshur me nje pale pantallona te shkurtra dhe me floket kapelon. Moderatorja duket nje femije shume i bukur dhe nuk ka shume ndryshim nga sot.

Luana eshte shume e suksesshme ne karrieren e saj dhe ka arritur çdo synim qe i ka vendosur vetes. Ajo gjithmone eshte dalluar per format e saj perfekte.

Kujtojme se ajo eshte bere pjese e televizionit ‘Top Channel’ qe ne adoleshencen e saj. Luana i ka mahnitur gjithmone fansat e saj pasi ne cdo dalje apo foto te publikuar shfaqet e kuruar deri ne detaje.