Categories
LAJM

“Ku i gjen lekët për gjithë këtë luks?!”! Nënkomisarja e policisë së Elbasanit e pezulluar sot nga detyra zihet me ndjekësit në komente

Anisa Kostani, nën komisarja në Policinë e Elbasanit nuk do ta mbajë këtë detyrë deri në një moment të dytë, pasi drejtori i Përgjithshëm Gledis Nano e pezulloi nga detyra pak orë pasi një postim i saj në rrjetet sociale “mori dhenë” dhe bëri xhiron e internetit.

Efektivja e Policisë, ishte bërë e njohur në media pas një interviste ku tregonte se mbante si kafshë shtëpiake një gjarpër.

Ndërkohë në rrjetet sociale, përveç statusit që i kushtoi përkohësisht vendin e punës, ajo ka qenë “aktive” dhe me komentuesit të cilët e kanë ngacmuar për fotot që publikon, e të tregojë nëse “me rrogë policie e mbulon këtë luks”.

Në fotot më poshtë shihen replikat e Kostanit me një komentues, ku diskutimi mes tyre ka arritur deri tek “m*ti i Dubait”. “Ty s’të ka zënë gjumi duke menduar për lux-in tim?”, i përgjigjet Kostani ndjekësit.

Ndërkohë një tjetër komentues i shkruan: “vendi jot është të shkosh në Dubai të hash m**in e sheikëve”. Kostani nuk ia përton dhe i kthehet: “Sa po e ha pa lekë këtu, shko haje në Dubai më mirë se paske info të sakta”.

Tani besojmë kuptohet nga të gjithë që nga mënyra si iu kthen përgjigje njerëzve, përgjigjet që jep, tregojnë fare mirë se cfarë niveli kemi në policinë tonë.